Daudzsološi uzņēmumi mums apkārt

Ap mums ir daudz izdevīgu pārtikas biznesa iespēju. Pārtika ir cilvēka pamatvajadzība, jo visiem cilvēkiem ir nepieciešama pārtika, lai barotu un enerģiju sniegtu viņu ķermenim. Un     neatkarīgi no tā, vai tas ir   pārtikas   bizness vai pārtikas   biznesa iespēja, tas   noteikti ir bizness, kurš nekad nemirs, jo tas vienmēr ir bijis paredzēts daudzu cilvēku ķermeņa vajadzību apmierināšanai.

Raugoties Indonēzijas tirgū, protams, ir daudz pārtikas mārketinga iespēju, kas ir pieejami potenciālajiem mazumtirgotājiem, kuriem patīk kulinārijas iniciatīvas. Indonēzijas sabiedrība, ieskaitot pārtiku, ir pazīstama labāk nekā citas valstis. Indonēzijā ir daudz dažādu ēdienu veidu no šī reģiona līdz uzkodām. Cena arī svārstās no lētas līdz dārgām.

Darbs virtuvē noteikti nav viegla lieta. Tomēr jūs varat gūt labumu no dažiem ienesīgiem pārtikas uzņēmumiem ar salīdzinoši mazu kapitālu. Ja vēlaties izmantot sev izdevīgās biznesa pusdienu iespējas, jums iepriekš jāsagatavojas.

Šie ir daudzsološi kulinārijas uzņēmumu veidi, kas būs piemēroti jūsu interesēm un iespējām:

A. Uzkodu biznesa ideja / uzkodas

Gandrīz visi cilvēki Indonēzijā bauda uzkodas. Mēģiniet aplūkot uzkodu veidus ap jums, tiem jābūt daudziem. Dažas no uzkodām, kas ir populāras mūsu sabiedrībā, ir dažādi cepti ēdieni, dažādi čipsi, dažādi konditorejas izstrādājumi un daudzas citas lietas.

1. Dažādi tirdzniecības uzņēmumi

Parasti cepta biznesa sākšanai ir nepieciešams ļoti liels kapitāla daudzums, pirmais kapitāls ir ļoti cepts, jo, lai sāktu ceptu ēdienu biznesu, viņiem ir jāpērk daudz aprīkojuma un materiālu. Daži tirgū ceptu ēdienu veidi ietver:

 • Cepts banāns, pārdodot virtuves darbu
 • Atveriet biznesu, pārdodot garneles
 • Ēdienu un dzērienu pārdošanas kūka un cepts kokosrieksts
 • Pārtikas biznesa riski
 • Pagatavojiet ceptu tofu karoti (piemēram, Tahu Jeletot Taisi)
 • Komerciāls ēdiens no ceptiem tempeh

Ja jūs domājat veikt ceptu biznesu, vienmēr pārliecinieties, ka krājumā ir iepriekš minētie cepti ēdieni, jo ir jābūt daudz pieprasījumam.

Iespējams, ka cepta virtuves uzņēmuma atvēršana jums var šķist ne tik forša, daži potenciālie mazumtirgotāji, iespējams, pat nevēlas to darbināt no prestiža vai kauna dēļ. Tomēr kādam ar uzņēmējdarbības garu šis ceptais pārtikas bizness ir ēdama biznesa iespēja ar iespēju gūt peļņu.

2. Virtuves augu dažādi kartupeļu cāļi

Dažādas mikroshēmas ir sīkdatnes, kuras mūsu sabiedrība mīl. Piemēram, tirgū ir dažādu veidu mikroshēmas, kuras vienmēr jāpārdod;

 • Maniokas šifona virtuves darbi
 • Kartupeļu virtuves
 • Banānu čipsu virtuves darbs
 • Bambusa pārtikas bizness
 • un tā tālāk.

To var izdarīt tiešsaistē, kā jūs zināt dažādās mikroshēmās. Ir daudz metāllūžņu darbuzņēmēju, kas savus produktus pārdod tiešsaistē, protams, mērķa tirgus ir plašāks un tie var gūt lielāku peļņu.

3. Dažādi kūku veikali

Pašlaik tirgū tiek pārdoti daudzi tiešsaistes un bezsaistes kūku veidi. Es domāju, ka parasti ir divu veidu sīkdatnes, proti, sīkdatnes un sīkdatnes. Šīs sīkdatnes var ilgt ilgāk pēc to pareizas ģenerēšanas un glabāšanas.

Atšķirībā no mitras kūkas, šāda veida kūka nav izturīga un to vajadzētu ātri ēst, ja tā nav novecojusies un garšīga. Padomājiet, kādu kūku jūs pārdosit, ja tā derēs jūsu mērķa tirgum?

Balstoties uz manu pieredzi, paketes ir izturīgākas, un tās var pārdot tiešsaistē vai bezsaistē. Parasti šādas kūkas tiek pieprasītas noteiktos laikos, piemēram, festivālos, Ziemassvētkos un Jaungada svētkos.

Daži korporatīvie ēdieni;

 • Nastar kūka
 • Sniegavīrs
 • Bultas siera kūka
 • Dalī virtuves darbs
 • un vēl daudzas citas

Tomēr slapjās kūkas parasti bezsaistē pārdod tradicionālajos tirgos vai tirdzniecības centros. Mitros pīrāgus pērk biežāk nekā pīrāgus, un tie ir ļoti pieprasīti. Dažas no tirgū vislabāk pārdotajām mitrajām kūkām ir grīdas kūkas, citronu pīrāgi, vārītas kūkas, kūkas kūkas, ābolu mērce un citi.

B. Galvenā pārtikas biznesa ideja (Open Warung)

Kā minēts iepriekš, pārtika ir cilvēka pamatvajadzība, kuru nevar ignorēt. Tas ir pārtikas preču / restorānu bizness, kas pārdod neēdamus vai ne uzkodas produktus.

Indonēzijas galvenais ēdiens parasti ir rīsi, rotājumi un dārzeņi. Šie pārtikas produkti ir nopērkami ēstuvēs / restorānos, bet tie nepārdod pārtiku vai dzērienus.

1. Virtuves vadības āra ēdamistabas soli

Parasti birojos, pilsētiņās un skolās tiek lūgts šis ēdiena pārtraukums, jo cilvēki pusdienās noteikti atrod pusdienas. Pārtikas veikalos pasniegto ēdienu veidi parasti tiek gatavoti mājās par salīdzinoši lētām cenām.

Kapitāls, kas vajadzīgs pārtikas preces izgatavošanai, ir salīdzinoši mazs, salīdzinot ar restorānu biznesu. Tomēr mēs atzīstam, ka pārtikas operācijas vadīšanai ir nepieciešams nodoms un apņēmība.

Daži piemēri;

 • Tegal stenda darbs (varteg)
 • Darbs virtuvē no zaļās biezeņa, grauzdiņiem un kafijas
 • Darbiniet telti
 • un tā tālāk

2. Pārtikas firmas atver restorānus

Restorānu biznesa uzsākšana, protams, prasa lielu kapitālu, it īpaši, ja restorāns ir jauns zīmols. Kopumā daudzi restorāni iepērkas lielveikalos, pilsētas centrā un citās viegli pamanāmās vietās. Restorānos pārdoto ēdienu veidi noteikti nedaudz atšķiras no parastajos pārtikas veikalos pārdotajiem, un, protams, cena ir augstāka.

Slavenos restorānos lojāli klienti bieži atgriežas viņu atrašanās vietās. Tomēr, ja restorāns ir jauns zīmols, protams, tas tērē vairāk pūļu un kapitāla, lai kļūtu slavenāks. Tas ir izaicinājums uzņēmējam, kurš pārvalda restorānu.

Daži piemēri;

 • Kur paēst restorānā Padang
 • Japāņu restorāns
 • Īpašs jūras velšu restorāns
 • un tā tālāk

5 atslēgas veiksmīga pārtikas biznesa vadībai

Turklāt, lai veiksmīgi darbotos pārtikas uzņēmums, mums tas jāpārvalda uzmanīgi un labi. Ir daudz faktoru, kas ietekmē virtuves biznesa panākumus;

1. Pārdoto pārtikas produktu kvalitāte

Pārliecinieties, ka pārdotajam ēdienam ir laba gan garša, gan saturs, gan iepakojums. Vienmēr lietojiet labas un tīras pārtikas sastāvdaļas un apstrādājiet to saskaņā ar pārtikas pārstrādes standartiem. Ja izmantojat bagāžu, pārliecinieties, vai bagāža ir labā stāvoklī un izskatās pievilcīga.

2. Inovācijas pārtikas biznesa vadībā

Tikai tie, kas vēlas ieviest jauninājumus pārtikas rūpniecībā, var būt ieguvēji. Inovācijas radīs jauna veida pārtiku patērētājiem.

Nav nozīmes tam, vai produktu jau pārdod citi kulinārijas uzņēmumi, ja jūs piešķirat produktam jaunu pieskārienu, tas radīs pārmaiņas, un tas varētu būt interesants pārtikas biznesam.

3. Labu patērētāju attiecību uzturēšana

Vislabākais pakalpojumu sniegšana patērētājiem ir saprātīga rīcība, pat ja jūs to nekad iepriekš neesat zinājis. Sniedzot labu servisu, šiem patērētājiem radīsies iespaids, ka jūsu pārtikas uzņēmums strādā profesionāli. Protams, tas liks patērētājiem vēlēties atgriezties.

4. Mērķējiet uz pareizo mērķa tirgu

Kopš pārtikas uzņēmuma dibināšanas mums ir jāsaprot, kurš ir vispiemērotākais mērķa tirgus. Piemēram, ja vēlaties pārdot ceptu pārtiku par zemām cenām, tad vispiemērotākais mērķa tirgus ir zemākas vidusšķiras un pat visu aprindu tirgus.

Tas arī palīdz mums iesniegt pretenzijas, vadot šo pārtikas biznesu. Piemēram, jūs varat veikt atlaides noteiktiem pirkumiem, dot bezmaksas ēdienu masu veidā un citos veidos.

5. Pozitīva domāšana

Jebkuram uzņēmumam noteikti būs nepieciešams pozitīvs domāšanas veids, lai attīstītu uzņēmējdarbību, ieskaitot kulinārijas darbu. Kāpēc tas notiek, jo tas, ko mēs parasti domājam, ilgs.

Piemēram, kā piemēru zemapziņā jūs vienmēr domājat, ka jūsu pārtikas uzņēmums piesaistīs lielu pircēju, tad jūs atradīsit dažādus veidus vai idejas, lai sasniegtu šo mērķi. Tas notiek mūsu apzinīgajā prātā, tāpēc vienmēr pozitīvo domāšanu padariet par ieradumu.

Visbeidzot   , mums visapkārt ir daudz pārtikas biznesa iespēju, taču ne visas no tām ir piemērotas jums. Tāpēc jums patiešām jāpievērš uzmanība tam, kurš pārtikas bizness jums ir vislabākais.

Materiālais kapitāls nav galvenais ienesīga pārtikas biznesa jautājums, jo faktiski mēs varam aizņemties no banku aizdevumiem vai citur, piemēram, no ģimenes vai radiem. Vissvarīgākais pārtikas uzņēmuma kapitāls ir vēlme veikt uzņēmējdarbību, plānošana, ieviešana, konsekvence un inovācijas.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir