101 rentabla mazā biznesa iespēja no mājām

Tagad ir dažas  jaunas biznesa iespējas  , kuras atklāj un atklāj daudzus jaunus uzņēmējus. Strauji pieaug ne tikai lielie uzņēmēji, bet arī mazie un vidējie uzņēmēji, pat mazie un vidējie uzņēmumi. Dažādu mazo uzņēmumu iespēju parādīšanās liek cilvēkiem izmēģināt savu uzņēmumu.

Ļoti mazi un vidēji uzņēmēji ne tikai atver fiziskus veikalus, bet arī atver virtuālus veikalus, kas internetā var sasniegt vairāk cilvēku. Pat dažiem no tiešsaistes uzņēmējiem, kurus es zinu, ir lieliski ienākumi.

Pat ja tiek izmantota daudzsološa biznesa iespēja, daži uzņēmēji nolemj atteikties, ja, uzsākot uzņēmējdarbību, rodas šķēršļi. Klasiskā problēma, par kuru mēs bieži dzirdam, ir pirmais kapitāla trūkums biznesa sākšanai.

Risinājums ir izvēlēties biznesa iespēju ar nelielu kapitālu, kas ir izrādījusies rentabla.

Uzņēmējdarbības iespēju izvēle ar nelielu kapitālu

Ja mēs runājam par mazajiem uzņēmumiem, mums joprojām ir pietiekami daudz kapitāla, lai sāktu. Lai arī summa ir ierobežota, mums joprojām ir jātērē nauda. Mums arī jābūt rīcībā esošajam kapitālam, piemēram, biznesa informācijai, lai darbotos (to var iemācīties), labprātīgam kapitālam un smagam darbam.

Vai kapitāla trūkums ir šķērslis vēlamā biznesa uzsākšanai? Protams, ka nē! Izmantojiet dažādus ienesīgus mazos uzņēmumus, kas var darboties pat ar minimālu kapitālu, jo mums apkārt ir patiešām daudz mazā kapitāla biznesa iespēju.

Šeit ir mazu kapitāla uzņēmējdarbības iespēju piemēri, kurus bieži vada mazie un vidējie uzņēmēji:

A. Bezsaistes mājas uzņēmējdarbības iespējas

Ir daudz mazu uzņēmumu iespēju, ko var realizēt no mājām. Mēs varam veikt visus procesus, lai vadītu biznesu, neizīrējot vietu. Tomēr mums jāapsver tirgus ap mums, vai cilvēkiem būs nepieciešami produkti, kurus mēs pārdodam? Šeit ir daži mazi kapitāla uzņēmumi, kas mājās darbojas bezsaistē:

1. Atveriet pielāgotu biznesu

Daudzi cilvēki, kuri vēlas šūt drēbes noteiktā modelī un izmērā, īpaši tie, kuriem ir viegls vai ļoti plāns korpuss.

Viņi noteikti vienmēr meklē pielāgotus pakalpojumus, kas var radīt apģērbu, kas atbilst viņu ķermeņa formai. Šī biznesa iespēja ir lieliski piemērota cilvēkiem, kurus interesē mode, protams, jums ir iespējas šūt un noformēt drēbes.

Papildus jaunu apģērbu ražošanai, šūšanas pakalpojumiem bieži vien ir nepieciešami tie, kas vēlas saraut ļoti lielas drēbes vai vienkārši apģērbam uzlikt noteiktas īpašības. Kā mēs zinām, daudzi cilvēki pērk drēbes (drēbes / bikses), kuru modeļiem ir trāpījums, bet, kad tie tiek nopirkti, izmērs kļūst ļoti liels. Tagad, lai iztukšotu savas drēbes, klients noteikti meklēs pielāgotus pakalpojumus, kas viņu apģērbu var atvieglot.

2. Pārvaldiet virtuves biznesu

Ja jums ir unikāla recepte vai arī jūs varat pagatavot uzkodas, kuras mīlējuši daudzi, jums jāapsver iepirkšanās iespējas virtuves zonā.

Šī daudzsološā biznesa iespēja ir ideāli piemērota tiem, kam patīk kulinārijas pasaule. Nav daudz cilvēku, kas veiksmīgi pārvalda pārtikas uzņēmumu, pat bizness aug un atver filiāles citur.

Stāstu par veiksmīgiem cilvēkiem šajā biznesā var lasīt par virtuves biznesu.

Ņemiet vērā arī to, ka virtuves bizness ir biznesa modelis, kas nekad neatgriezīsies atpakaļ. Kāpēc? Tā kā ēdiena gatavošana vai ēdiena gatavošana ir cilvēka pamatvajadzība. Lai arī mēs esam atraduši daudz kulinārijas darbu, būs arī citi kulinārijas darbi ar dažādiem aspektiem un paketi.

Šo uzņēmējdarbības modeli var izmantot arī ar salīdzinoši nelielu kapitālu. Un, ja jums nav kompetences kulinārijas pasaulē, bet jūs patiešām vēlaties, lai būtu pārtikas uzņēmums, tad jūs varētu apsvērt iespēju iegādāties franšīzes uzņēmumu ar nelielu kapitālu, piemēram, pārtikas tirgotāju. Viena no komerciālajām franšīzes kompānijām, kuru varat apsvērt, ir ceptas franšīzes bizness, jo entuziastu ir daudz.

3. Uzņēmumi, kas pārdod elektroniku

Tagad komerciālas pārdošanas aizdevuma uzsākšana faktiski ir diezgan vienkārša un lēta, un tikai ar sākuma kapitālu Rp 100 000 – Rp 300 000 mēs varam sākt šo uzņēmumu jebkurā vietā un laikā.

Ja jūs aktīvi darbojaties tīklā, kurā ir pietiekami daudz dalībnieku vai koledžas, iespēja pārdot kredītus var būt ļoti rentabla, jo varat to pārdot draugiem tīmeklī, organizācijā un universitātes pilsētiņā.

Tomēr elektrisko impulsu biznesa vadīšanai ir nepieciešama nopietnība un laba mārketinga stratēģija, jo pašreizējā konkurence par elektrisko impulsu pārdošanu ir diezgan saspringta. Un, lai sāktu, jums jāreģistrējas, lai kļūtu par elektrisko kredītu  pārdošanas  aģentu dažādiem elektrisko impulsu izplatītājiem, piemēram,  Pulse-Online.com   ,   Venuspulsa.com   ,   Istanareload.com   ,   Centerpulsa.com  un citiem.

Ir daži precīzi padomi, ko var darīt, lai veiksmīgi veiktu elektriskā impulsa darbu, tostarp:

uz. Reģistrējieties, lai kļūtu par uzticamu impulsu izplatītāju kreditēšanas aģentu   
b. Pārāk daudz palielinās   
apm. Nedodiet cilvēkiem iespēju izrakstīt rēķinus par impulsiem   
d. Veiciniet ētiskās vērtības, izmantojot ētiskos vai sociālos plašsaziņas līdzekļus,   
ti, uzturiet labu servisu visiem klientiem

4. Privātā instruktora / kursa atklāšanas darbi

Pārdodot zināšanas, mācot citiem, ka mūsu zināšanas var būt viena no daudzsološajām biznesa iespējām, kuru jūs zināt. Ja, piemēram, mums ir iespēja dažās jomās; ģitāras prasmes, vietnes sagatavošanas prasmes, zīmēšana, angļu valoda, dators utt. viņi var nodrošināt privātas nodarbības vai kursus mājās vai atkarībā no apstākļiem var notikt citur.

Unikālā veidā tagad varat izveidot privātu apmācības uzņēmumu vai arī šo kursu var veikt tiešsaistē. Indonēzijā pašlaik ir daudz ieeju uzņēmējdarbībā, kas piedāvā privātu konsultāciju / tiešsaistes kursu iespējas. Viena no daudzajām iniciatīvām ir SekolahPintar.com.

Sekolahpintar.com ir kļuvis par saziņas līdzekļu saikni starp skolotājiem un studentiem, kuri vēlas mācīties tiešsaistē. Tēma ir video, kurus studenti var skatīties tieši. Turklāt, ja ir materiāli, par kuriem runāt sīkāk, studenti un skolotāji var mijiedarboties starp jautājumu un atbildi.

Protams, tiem no jums, kuriem ir īpašas zināšanas vai zināšanas, protams, tā var būt daudzsološa biznesa iespēja, pat ar ļoti mazu kapitālu. Viss, kas jums jādara, ir izveidot jūsu kompetencei atbilstošu tēmu, reģistrēties kā runātājs / skolotājs vietnē Sekolahpintar.com un augšupielādēt kursa materiālus.

Ir skaidrs, ka mums ir jāsazinās ar Sekolahpintar.com, jo ​​visām lietām, ko tur pārdot, ir jābūt atļaujām. Ja jūs interesē, varat mēģināt kļūt par privātu tiešsaistes pasniedzēju viedajās skolās.

5. Atveriet Warungu vai tirdzniecības centru

Biznesa iespēja atvērt pārtikas preču veikalu (deviņas skavas) ir patiešām potenciāla, jo sabiedrība to vienmēr meklēs vienmēr. Tomēr šis uzņēmums jau tagad smagi strādā, tāpēc mums jāaplūko pašreizējais konkurences, vietas un kapitāla līmenis.

Mums jāpievērš uzmanība arī šī darbības modeļa priekšrocībām un trūkumiem, jo ​​ne visi ir piemēroti darbam ar mašīnu. Šī izdevīgā biznesa iespēja prasa nopietnu uzmanību, modrību un pastāvīga uzņēmuma īpašnieka klātbūtni, tāpēc, lai ēdamzāles darbotos pareizi, jums noteikti būs jāiejaucas.

6. Darbs projektu, fotoattēlu rediģēšanas un drukāšanas pakalpojumos

Šī biznesa iespēja ir lieliski piemērota tiem, kuriem ir prasmes un radošums gleznu un zīmējumu apstrādē. Protams, mums vajadzētu būt iespējai izmantot vienu no fotoattēlu rediģēšanas programmatūrām, piemēram, CorelDraw, Photoshop un citu programmatūru.

Jums nav jābūt daudz kapitāla, lai zinātu par dizaina pakalpojumiem, digitālo drukāšanu vai digitālo drukāšanu. Jūs pat varat sākt uzņēmējdarbību, kurai nav nekāda kapitāla, pārdodot dažādu vietņu pakalpojumus, piemēram; Ciptaloka.com   ,   Sribu.com   , Sribulancer.com, blazbluz.com, Projects.co.id un citi.

Piemēram, vietnē Ciptaloka.com jūs varat pārdot savus pielāgotus drukātu T-kreklu pakalpojumus. Tādējādi cilvēki caur jums var pasūtīt kreklus ar noteiktiem dizainiem, pēc tam, kad klienti ir samaksājuši pasūtījumus, jūs varat pasūtīt kreklus ar zīmējumiem, izmantojot Ciptaloka. Tādā veidā tas noteikti palīdzēs tiem, kuriem nav kapitāla, izveidot poligrāfijas uzņēmumu, bet vēlas nekavējoties veikt uzņēmējdarbību.

7. Darba vietu atvēršana

Apskatot arvien vairāk pakalpojumu mazgāšanās telpā, daži pat var ieteikt iegādāties drēbes veļai. Un veļas bizness, parasti netālu no pilsētiņas, patversmēs, prasīs daudz.

Ja domājat, ka šis uzdevums jums ir piemērots, dariet to uzreiz, jo daudzi to meklēs.

Ja vēlaties gūt panākumus veļas biznesā, ir jāzina kāda informācija;

uz. Uzmanies no mērķa tirgus. Pirms veļas mazgāšanas pakalpojuma atvēršanas mums vispirms jāzina, kam mērķa tirgus izmantos piedāvātās veļas mazgātavas. Parasti veļas mazgātāji ir vieni darbinieki. Tomēr ir arī iespējams, ka klienti kā mājsaimnieces nāk no dažādiem segmentiem.

b. Kapitāls ir svarīgs faktors, kas jāņem vērā. Ne tikai finanšu kapitāls, bet arī informācija par veļas biznesu, vadību un biznesa tīklu.

c. Veļas mazgāšanas bizness ir arī kritisks veiksmes faktors. Centieties atvērt veļas mazgātavu aizņemtā vietā, piemēram, birojos, dzīvesvietās, guļamistabās vai hosteļos.

d. Nevar nenovērtēt darbinieku atlasi un attīstību. Ja uzticat veļas mazgāšanu darbiniekiem, pārliecinieties, vai darbiniekam ir pietiekami daudz informācijas.

e. Pēdējais ir mārketinga un reklāmas process. Papildus bezsaistes resursu izmantošanai reklāmās (piemēram, plakātos, brošūrās, skrejlapās), apsveriet iespēju reklamēt tiešsaistē (piemēram, Facebook akcijas).

B. Vietējā biznesa tiešsaistes iespējas

Tiešsaistes bizness ir   ļoti ērts, ja to apvieno ar mūsu bezsaistes biznesu. Piemēram, mums ir veikals, kas pārdod skaistas mēbeles, mēs varam pārdot savas mēbeles tiešsaistē, un, protams, tirgus būs plašāks, jo tiešsaistē tam var piekļūt vairāk cilvēku.

Tomēr, ja mums nav bezsaistes darba, mēs joprojām varam izveidot tiešsaistes uzņēmumu. Šeit ir dažas no mājām balstīta tiešsaistes kapitāla biznesa iespējām ar mazu kapitālu:

1. Pārdošanas partnerība

Šis ir uzņēmējdarbības modelis, ko plaši ieviesuši tiešsaistes tirgotāji gan mājās, gan ārvalstīs. Mums nav jābūt produktam, lai pārvaldītu filiāli, bet citu produktus mēs varam pārdot, izmantojot emuārus, sociālos medijus, e-pasta mārketingu un citus.

Mēs iekasējam procentu no kopējās pārdoto preču cenas. Pārdotajiem produktiem ir arī dažādi izstrādājumi fiziskā formā, digitālā formā, kā arī dalība.

Šī partneru biznesa unikalitāte ir tāda, ka mums nav jāpievērš uzmanība produktu ražošanai, produktu iesaiņošanai un produktu piegādes jautājumiem. Mums vienkārši jāuztur īpašas saites no pārdevējiem (produktu īpašniekiem). Ja kāds saista saiti un šī persona pērk no mūsu filiāles saites, mēs saņemsim komisiju.

Vietējām partneru programmām es iesaku;

A. Fizikālie produkti

uz. Lazada.com  
b. Bhineka.com  
apm. mans Blibli.co

B. Digitālie produkti

uz. Tirgus dators Ratakan.com  
b. Idaff.com filiāle

2. Izveidojiet tiešsaistes veikalu un veiciet uzņēmējdarbību

Tagad tiešsaistes veikalā ir viegli. Tiešsaistes veikala darbu var pārvaldīt cilvēki, kuriem ir bezsaistes vietnes un kuri, izmantojot tiešsaistes pārdošanu, vēlas palielināt pārdošanas apjomus. Un šo darbu var veikt arī īpašnieki, kas nav īpašnieki, ti, pievienojoties piegādātājam vai ražotājam, kurš piedāvā akciju vai pārdošanas sistēmu.

Lai izveidotu tiešsaistes veikalu, jums, protams, ir jābūt tiešsaistes veikalam. Tas nav īsti grūti, lai veiktu tiešsaistes veikalu, jūs varat iemācīties apmācību tiešsaistē. Pēc tam mēs turpinājām meklēt izplatītājus vai produktu ražotājus vai sadarbības partnerus, kas piedāvā pakalpojumus. Kad būsim pieņēmuši partneri, mēs varam sākt publicēt produktus tiešsaistes veikalos un reklamēt šos tiešsaistes veikalus.

Ir daži ražotāji, ar kuriem es iesaku sadarboties;

  • mans Cakning.co
  • Suplier.id
  • Es esmu Komisian.co
  • Es Dropshipaja.co

3. Tiešsaistes bizness, izveidojot emuāru / vietņu portālu

Emuāra / tīmekļa vietnes izveidošana ilgtermiņā var būt viens no daudzsološajiem biznesa modeļiem. Interneta un mobilo tālruņu lietotāju skaita pieaugums ir norāde, ka emuāru / vietņu plašsaziņas līdzekļos būs vairāk trafika, nekā nākotnē darīs nišas blogošana / vietne. Tas ir tas, ko mēs varam radīt biznesa iespējas ar nelielu kapitālu.

Apskatiet Web lapas, kurās ir saites uz Facebook un Google (piemēram, Merdeka.com, Kompas.com, Alodokter.com, Viralnova.com, Cerpen.co.id utt.). Google Adsense reklāmas. Lielākā daļa emuāru un portālu vietņu nopelna naudu, izmantojot PPC (maksas par klikšķi) programmas, īpaši Google Adsense.

Šī PPC lietotne ir lieliski piemērota tiem, kam pieder vietne vai emuārs ar lielu apmeklētāju plūsmu. Reklāmu tīklu biznesa modelis ir uzraudzīt tādas PPC (maksas par klikšķi) programmas kā Google Adsense, Bidvertiser, My Clicks, Kumpulbloger un citas. Papildus PPC reklāmai vēl viens reklāmas biznesa modelis ir patstāvīga reklāma, kas piedāvā reklāmas vietu jūsu emuārā par iepriekš noteiktu cenu.

Nevar par zemu novērtēt ieņēmumus no emuāriem / vietnēm, kurās tiek rediģētas PPC reklāmas vai atsevišķas reklāmas. Emuāru autoriem un vietnēm pieder miljoniem rūpiju, simtiem rūpiju līdz miljardiem rūpiju, kas nopelna naudu, izmantojot sludinājumus viņu emuāros. Emuāru autore ar lieliem ienākumiem no sava emuāra ir Linda Ikeji. Šis Nigērijas emuāru autors katru mēnesi no sava emuāra lēš miljardiem rūpiju.

4. Darba iespējas kļūt par brīvu rakstnieku

Pašlaik ārštata rakstnieku profesijā ir daudz ārštata rakstnieku, kuri raksta gan angļu, gan indonēziešu rakstus. Raksti angļu valodā parasti ir dārgāki nekā Indonēzijas raksti. Ir dažas vietas, kur meklēt darbus, ko meklē cilvēki, kuri meklē rakstu autorus, piemēram: Fiverr.com, Ads.id, Projects.co.id, Sribulancer.com un citas.

Kāpēc tik daudz cilvēku strādā kā ārštata darbinieki? Tajā joprojām apskatīts tiešsaistes uzņēmējdarbības modelis 3. punktā, kas ir tiešsaistes bizness, izveidojot emuāru / vietņu portālu. Emuāriem / vietnēm, kas bieži piesaista lielu apmeklētāju skaitu, ir nepieciešams rakstu autors, lai atjauninātu saturu. Jo vairāk satura tiek ģenerēts, jo lielāka ir iespēja iegūt trafiku. Tāpēc emuāru īpašnieki / vietnes bieži meklē bezmaksas atzvanītājus.

Tomēr, lai reģistrētos kā ārštata rakstnieks, jums jābūt selektīvam, jo ​​nav nekas neparasts, ka emuāru / vietņu īpašnieki maksā saviem autoriem tikai ļoti zemu maksu. Zema likme liek autoriem nevēlēties radīt labu saturu. Sākumā mainiet vēlamo attiecību, pielāgojiet satura grūtības un rakstīšanas kvalitāti.

5. Interneta pakalpojumu pārdošana

Tiešsaistē ir pieejami daudzi pakalpojumi. Viens no tiem ir pakalpojums, lai izveidotu profesionālu vietni / emuāru vai parasti tiek dēvēts par tīmekļa izstrādātāju. Es domāju, ka šai biznesa iespējai ir daudz potenciāla, jo daudzi cilvēki nevar izveidot sava biznesa profesionālu vietni.

Protams, lai būtu tīmekļa izstrādātājs, ir nepieciešamas kvalificētas prasmes, lai izveidotu profesionālu emuāru / vietni. Patiesībā tīmekļa vietnes izveidošana nav ļoti grūta, mēs varam izmantot WordPress platformu ar tēmām, kas atbilst nišas vietnei. Tomēr, ja vēlaties būt īsts tīmekļa izstrādātājs, tad jums jāapgūst labas vietnes izveidošanas pamati. BabaStudio ir vieta, kur iemācīties izveidot ieteikto vietni.

6. Tiešsaistes MLM darbavietas

Tas ir tiešsaistes daudzlīmeņu mārketinga bizness. Atšķirībā no tradicionālajiem MLM darbiem, kas parasti tērē laiku un enerģiju sanāksmju aktivitātēm, potenciālās dalības izsekošanai un pirkšanai, visus darījumus var veikt tiešsaistē.

Tomēr ir jābūt pārliecinātam, ka ne visiem MLM uzņēmumiem ir laba sistēma un ka tiešsaistes MLM darbiem, kuriem sekojat, ir labi un ienesīgi produkti un sistēmas. Šī biznesa iespēja vienmēr var radīt jaunus miljonārus un miljardierus, protams, cilvēkus, kuri vēlas strādāt.

rezultāts

Ir patiešām daudz mazu uzņēmumu iespēju, ko mēs varam padarīt no mājām. Bet, protams, šis raksts prasīs daudz laika, lai uzrakstītu visus sarakstus. Viena lieta, kas jāatceras, ir tas, ka pat mazs bizness vai maza biznesa kapitāls nenozīmē, ka peļņa būs maza.

Pierādījumi ir tādi, ka manam ģimenes uzņēmumam nav sava produkta, kaut arī tā krājumi darbojas ar nelielu kapitālu, ienākumi, ko tas rada, ir pat lielāki par bankas vadītāja algu. Pastāvīgā vīzija un misija, aizraušanās un smagais darbs noteikti dos jums maksimālu rezultātu, pat pārsniegs jūsu cerības.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir