Vienkārši WhatsApp vietnes izmantošanas veidi personālajā datorā un klēpjdatorā

Kas ir WA vietne?

Whatsapp vietne vai  WA   palīdz mums uzzināt, kāda ir šī  vietne, pirms mēs apspriežam, kā izmantot Whatsapp vietni. Vienkārši sakot, Whatsapp vietnes izpratne ir tīmekļa lapa, kas ļauj Whatsapp lietojumprogrammu lietotājiem tērzēt, izmantojot galddatoru vai klēpjdatoru.

Būtībā WA tīmekļa pārlūkprogramma galddatorā ir tieši tāda pati kā viedtālrunī. Whatsapp priekšrocība ir  tērzēšana  ar galddatoru / klēpjdatoru, lielāks ekrāna izmērs un ērta rakstīšana un īsziņu sūtīšana.

Mums datorā nav jāinstalē papildu lietojumprogrammas, tikai datorā izmantojiet pārlūkprogrammu. Mans padoms ir izmantot   ātrāko pārlūku, lai tērzēšana notiktu vienmērīgāk. piem., Google Chrome, Mozilla Firefox un Opera.

WA Lietošanas vietne

Pirms Whatsapp tīmekļa pakalpojumu izmantošanas jums ir jāizpilda šādas minimālās prasības:

  1. Viedtālrunī tiek izmantota operētājsistēma Android OS, iOS 8.1+, Windows Phone 8.0 un 8.1, Blackberry 10.
  2. Viedtālrunim jābūt aizmugurējai kamerai, kas labi darbojas QR kodaskenēšanai     .
  3. Jums viedtālrunī jau ir aktīvs Whatsapp konts.
  4. Pārliecinieties, vai interneta savienojums ir drošs neatkarīgi no tā, vai tas ir datorā / klēpjdatorā vai viedtālrunī.
  5. Jūsu personālais dators / klēpjdators izmanto ātru un atjauninātu pārlūku. Piemēram, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera un citi.

Lai nevainojami izmantotu Whatsapp tīmekļa pakalpojumus, ir jāizpilda pieci nosacījumi. WA tīklu nevar izmantot, ja nav izpildīts viens no nosacījumiem.

Kā piekļūt vietnei WhatsApp

Lai Whatsapp vietni izmantotu datorā vai klēpjdatorā, vispirms ir jāsinhronizē Whatsapp vietne ar viedtālruņa Whatsapp vietni. Tas nav grūti, vienkārši rīkojieties šādi:

1.  Datora pārlūkprogrammā atveriet  vietni https://web.whatsapp.com . Pēc tam redzēsit QR kodu, piemēram, šo;

2. Viedtālrunī atveriet lietotni Whatsapp. Android lietotājiem viedtālrunī nospiediet punktu Whatsapp augšējā labajā stūrī.

3. Parādīsies šī uznirstošā izvēlne, pēc tam noklikšķiniet uz  vietni WhatsApp  . 

4. Jūs tiksit novirzīts uz apstiprināšanas lapu,   pēc tam  pieskaroties  Labi  .

5. Pēdējais solis, lūdzu,  skenējiet QR kodu,  kas parādās datora ekrānā, izmantojot viedtālruņa Whatsapp. Šajā solī jūsu Whatsapp ir savienots ar WA tīklu un ir gatavs lietošanai.

QR koda skenēšana

Kā izmantot WA vietni

Būtībā veids, kā izmantot vietni Whatsapp, ir tāds pats kā tad, ja Whatsapp izmantojam viedtālrunī. Diemžēl WA vietnē ir Whatsapp funkcijas, kas nav pieejamas; videozvans un balss zvans.

Šeit ir dažas citas Whatsapp funkcijas, kuras varat izmantot Whatsapp vietnē:

1.   Tērzēšana   ir pārāk vienkārša, piemēram, WA lietošana viedtālrunī. Izmantojiet WA meklēšanu, lai meklētu drauga vārdu vai brīdinātu datora kursoru par pēdējo sarunu ar citu personu.

2.   Balss ierakstīšana   , tikai ierakstot Whatsapp skaņas mobilajā telefonā. Noklikšķiniet uz mikrofona labajā apakšējā stūrī, pēc tam parādīsies uznirstošais logs, lai to apstiprinātu.

Noklikšķiniet uz pogas Atļaut un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, es saprotu. Turklāt balss ieraksts ir pieejams tieši WA vietnē.

3.   Failu   augšupielāde, Whatsapp tīklā var arī nosūtīt failus attēlu, video, dokumentu un kontaktu veidā. Noklikšķiniet uz saspraudes pogas, atlasiet nosūtāmā faila veidu, atlasiet failu un nosūtiet.

Whatsapp Piesakieties tīklā

Katru reizi, kad beidzat izmantot vietni, jums jāpārliecinās, ka aizejat no tā, lai sarunas vietnē Whatsapp neizlasītu citi. Whatsapp ir ļoti vienkāršs veids, kā atteikties no tīkla;

  1. Viedtālrunī atveriet vietni whatsApp, trāpīt trīs punktus augšējā labajā stūrī.
  2. Pēc tam noklikšķiniet uz vietni WhatsApp.
  3. Pēc tam pieskarieties  Atstāt visus datorus   vai   Iziet no  visām ierīcēm  . Atveras apstiprinājuma logs un pēc tam piesitiet Lejupielādēt.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir