Lietas, kas jāņem vērā pirms pakalpojumu nomas

Vai vēlaties tagad savā vietnē noalgot SEO pakalpojumus? Pagaidiet minūti, jums nav jāuzmanīgi jāizvēlas SEO uzņēmums, lai optimizētu sava uzņēmuma vietni. Kā patērētājam jums arī jābūt uzmanīgam attiecībā uz SEO pakalpojumiem, jo ​​tie nevar nodrošināt visus labos pakalpojumus.

Patiešām, arvien vairāk uzņēmumu, ko izmanto, lai izveidotu savienojumu bezsaistē, beidzot ir nolēmuši mērķēt uz interneta tirgu. Kā piemēru mēs varam redzēt Matahari, kas atver e-komercijas vietni Mataharimall.com. Tāpat arī citi vervētāji, kuri galu galā izveido tiešsaistes veikalu vai emuāru savam biznesam.

Tomēr emuāra un vietnes izveidošana uzņēmumam automātiski nepalīdz uzņēmumam augt, jo vietnei ir nepieciešama trafiks no dažādiem avotiem. Viens no labākajiem tīmekļa trafika avotiem ir meklētājprogrammas, jo meklētājprogrammu trafiks bieži ir potenciālais klients. Lai iegūtu meklētājprogrammu trafiku   ,   jums ir jāsaprot  SEO (meklētājprogrammu optimizācija)  .

Ja mēs runājām par meklētājprogrammām un SEO, mēs atcerēsimies par Google, šī meklētājprogramma ir ļoti dinamiska un regulāri atjaunināta. Izmantojot labas SEO metodes, pat jaunā biznesa vietnē var iekļūt Google mājaslapā. Tāpēc jums ir jābūt uzmanīgam, kad vēlaties nolīgt SEO pakalpojumus.

Pirms pieņemt darbā SEO uzņēmumu, lai optimizētu jūsu vietni, apsveriet šādus faktorus, kas jums būtu jāņem vērā.

1. Skatiet savu pirmo pieredzi SEO pakalpojumu uzņēmuma nomā

SEO pakalpojumu uzņēmuma pieredze ļoti ietekmē jūsu vietnes SEO kampaņas galīgos rezultātus. Tāpēc pievērsiet uzmanību tam, cik ilgi SEO uzņēmums ir bijis, un visiem klientiem, kas ar to strādā.

Bieži vien mēs atrodam SEO pakalpojumu uzņēmumus, kas piedāvā savus pakalpojumus ar Google Adwords reklāmām. Es domāju, ka tas nav nepareizi, bet, ja vēlaties saņemt vislabākā SEO uzņēmuma pakalpojumus, jums jāizvēlas SEO pakalpojumi, kuru vietnes ir labi optimizētas un atrodamas organiskās meklēšanas rezultātos Google.

Tas nesāp, ja jautājat apkārt, pirms nolemjat īrēt SEO pakalpojumus. Uzdodiet vienkāršus jautājumus, piemēram, cik gadus jūs nodarbojāties ar tirdzniecību un cik klientus esat apkalpojis?

2. Pirms SEO pakalpojumu nomas jautājiet par optimizācijas procesu

Jums jāzina, kā optimizēt SEO pakalpojumu uzņēmumu, kuru nodarbojaties. Nekad nemēģiniet SEO pakalpojumus, kuros tiek izmantotas melnās cepures stratēģijas (Google aizliegtas stratēģijas). Šī aizliegtā stratēģija joprojām pastāv līdz šai dienai; atslēgvārdu aizpildīšana, slēptas, lielas atpakaļ saites utt.

Varbūt jūs neesat lajs šajā problēmā, ir saprātīgi konsultēties ar cilvēkiem, kuri mazliet saprot SEO stratēģijas. Vai, ja iespējams, labs SEO uzņēmums parasti lūdz jūs izskaidrot potenciālajiem klientiem.

Uzdodiet vienkāršus jautājumus par SEO procesu, ko veic jūsu novērtētais SEO uzņēmums, piemēram, išlem Kā notiek mana vietnes optimizēšana un kā es varu atgriezties savā vietnē? “

3. Pievērsiet uzmanību SEO Company uzņēmuma reputācijai

Izmantojiet SEO pakalpojumus tikai no cienījamiem uzņēmumiem. Tas attiecas ne tikai uz SEO pakalpojumu uzņēmuma pozīcijām Google, bet arī uz to, kā uzņēmums darbojas ar citu cilvēku biznesa reputāciju, izmantojot meklētājprogrammu optimizāciju kopumā.

SEO pakalpojuma reputāciju var atrast daudzos veidos, no kuriem viens ir pajautāt SEO pakalpojumu uzņēmuma klientam. Vai izmantojot dažus tiešsaistes plašsaziņas līdzekļus, piemēram, Ads.id forumu, Facebook utt. Varat arī uzdot beztermiņa jautājumus.

Citu lietotāju novirzīšana ir vērtīga atsauce, taču mēs zinām, ka ne visi novirzījumi nāk no reāliem lietotājiem. Sargieties no nepatiesām atsaucēm, jo ​​pakalpojumi sniedz arī atsauces.

Dažas lietas, kas jums jādara, lai pārbaudītu SEO pakalpojumu uzņēmuma reputāciju:

  • Atzīmējiet viņu vietņu atrašanās vietu šiem atslēgvārdiem: “SEO pakalpojumi”, “SEO pakalpojumu uzņēmumi”, “Profesionālie SEO pakalpojumi”.
  • Pētījumos, ar kuriem klienti strādā, var uzdot jautājumus par klientu pieredzi.

4. Pievērsiet uzmanību SEO pakalpojumu garantijām

Ir vairāki SEO pakalpojumu uzņēmumi, kas potenciālajiem klientiem sniedz garantiju ar numuru 1. Faktiski neviens nevar garantēt, ka vietne var parādīties 1. Google dabiskās meklēšanas rezultātos. Šī pozīcija ir atlīdzība labi optimizētām vietnēm, kuru saturs ir saistīts ar atslēgvārdiem.

Turklāt katram Google atslēgvārdam ir jābūt konkurējošai vietnei, kas ir optimizēta šiem atslēgvārdiem. Ja vēlaties nolīgt SEO pakalpojumus, jums vajadzētu izvairīties no SEO uzņēmumiem, kas piedāvā garantētās pozīcijas Nr. 1, Nr. 2 un Nr. 3, jo visi, visticamāk, izmantos pat aizliegtas metodes. Tas ilgtermiņā var kaitēt jūsu uzņēmuma vietnei.

Ko tad mēs varam sagaidīt no SEO pakalpojumiem?

Būtu prātīgi, ja SEO pakalpojumu uzņēmums garantētu, ka jūsu vietnei var piekļūt pirmajā lapā, taču tā var mainīties jebkurā laikā, jo Google vienmēr atjaunina ranga pozīciju.

Jautājumi, kas jums, iespējams, būs jāuzdod SEO uzņēmumam, kuru apsverat: mus Vai jūs garantējat, ka mana vietne sasniegs pirmo lapu? “

noslēgums

Iepriekš minētie četri soļi var šķist kaitinoši, taču tas ir svarīgi, lai jūsu uzņēmuma vietne ilgtermiņā būtu ilgtspējīga Google tīklā. Es domāju, ka jums ir jāapsver daži SEO pakalpojumu uzņēmumi, kurus jūs varētu nolīgt.

Salīdziniet atbildes uz visiem šiem SEO pakalpojumiem, uzdodot vienkāršus jautājumus, piemēram, iepriekš minētos, jūs noteikti atradīsit pareizo SEO pakalpojumu uzņēmumu jūsu biznesa vietnei. Izmēģiniet to!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir