Kas ir SEO?

”   Meklēt dzinēji un meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) optimizācija ir process, lai ietekmētu līmeni redzamības (redzamību) uz   tīmekļa vietni vai tīmekļa lapu sauc par   dabas meklēšanas rezultātus   (   atrast neapmaksāti   ,   ne paziņojot produktus   vai   organisko meklēšanu  ) no meklētājprogrammas. “

Pēc mūsu vārdiem, meklētājprogrammu optimizācija / SEO:

”   Veiciet noteiktas darbības darījumu veidā savā vietnē vai savās tīmekļa lapās;  tāpēc, kad tīmekļa pārlūkprogrammas meklē kaut ko par mūsu vietnes vai tīmekļa lapas saturu,   jūsu vietne vai lapa parādīsies dabiskā / meklēšanas rezultātu saraksta 1. lappusē. apmaksāts / nereklamēts / organisks   ”.

SEO ilustrācija

Piemēram, jums ir vietne Hajj un Umrah ar nosaukumu Alsha Tour. Vietne ietver Hajj, Umrah un Islamic tūres paketes 2017. gadam, kuru jūs tirgojat. Tātad, kad SEO vai meklētājprogrammu optimizācija ir laba un precīza, jūsu vietne atradīsies saraksta pirmajā lappusē, kad kāds meklē Umrah 2017. gadam vai islāma tūrisma paketes, kas ir pieejamas 2017. gadā (piemēram, ar vietnes meklētājprogrammas palīdzību Google). meklēšanas rezultāti. Jo labāks vērtējums pirmajā lapā, jo labāk.

Šis ir SEO aktivitāšu piemērs. Lai kāds būtu jūsu vietnes, produktu, pakalpojumu, informācijas par uzņēmumu, organizācijas vai auditorijas / interneta lietotāju (jūsu mērķa tirgus) vajadzībām, jūsu potenciālie patērētāji to var viegli atrast.

Piezīme   :

 1. Umrah 2017   un   Islamic Tour 2017   , ko interneta lietotāji ievadījuši meklētājprogrammās, tiek saukti par “  atslēgas vārdiem  ” vai    (  atslēgvārdi  (    saīsināti  KW  )  yukarıda),  kā parādīts iepriekš.
 2. Ņemiet vērā šādus svarīgos sinonīmus:
  • SEO meklēšanas rezultāti = dabiski meklēšanas rezultāti = neapmaksāti meklēšanas rezultāti = meklēšanas rezultāti bez reklāmām = dabiski meklēšanas rezultāti
  • Meklēšanas rezultāti, kas nav SEO = nedabiski meklēšanas rezultāti = apmaksāti meklēšanas rezultāti = reklāmas meklēšanas rezultāti = neorganiski meklēšanas rezultāti
 3. Tātad   SEO   vienmēr ir   dabisks / organisks, bezmaksas, bez reklāmas   .
 4. Un   SEO ne   vienmēr ir… (lūdzu, mēģiniet un atbildiet)

1.1.1. SEO-VS meklēšanas rezultātu meklēšanas rezultāti

No SEO plusu un mīnusu tabulas mēs varam secināt, ka iepriekš minētie   SEO   meklēšanas rezultāti  ir galvenie  meklēšanas rezultāti un ka meklēšanas rezultāti, kas nav SEO, ir papildu vai pagaidu meklēšanas rezultāti. Šī galvenā meklēšanas rezultāta dēļ Google rada daudz papildu ieņēmumu. Tas ir biznesa pusē.

Tomēr tas nenozīmē, ka rezultātiem, kas nav saistīti ar meklēšanu, nav vērtības. Ja nevarat labi optimizēt gan SEO, gan SEO, tas ir labāk, nekā izmantot vienu no tiem. Tāpēc, ka viņi viens otru papildina.

Piezīme: meklēšanas rezultātos, kas nav SEO, bieži tiek izmantotas jaunas vietnes; lai viņi varētu tirgot savus produktus vai pakalpojumus, lai gūtu ātru peļņu, vienlaikus optimizējot savu vietni SEO.

1.1.2.1 Kāpēc SEO sauc par dabisku vai organisku?

Tā kā SEO ir augošs un attīstošs process. Sāciet no vietnes, kurā reģistrējāt domēnu un resursdatoru. Nevienai populārai vietnei nav vietas tiešsaistes meklēšanas rezultātos. Tomēr, ja vietne tiek labi optimizēta, vietne pieaugs, kļūs populārāka, tai būs laba pozīcija meklēšanas rezultātos un tā atbilst vietnes īpašnieka mērķiem.

Atšķirībā no SEO vai neorganiskiem līdzekļiem uzreiz. Google nauda, ​​mīļā, neviena no manām reklāmām nepazuda. (Tomēr jāatceras, ka ne-SEO un SEO ir savas priekšrocības un trūkumi. Atkarībā no vajadzībām varat izvēlēties vienu vai pat abus.)

Ja jums patīk audzēt dzīvniekus, piemēram, kaķus, jūs saprotat dabisko vai organisko nozīmi. Tās pašas mātes, kurām patīk tirgū iegādāties vistu. Mums ir bioloģiskā vistas gaļa, bioloģiskā vistas gaļa un nebioloģiski produkti.

1.1.3 Nepareizs “neorganisks SEO”

Pēc SEO un ne-SEO jēdzienu izpratnes jūs zināt, ka pastāv “nebioloģiskas SEO lieta”, jo SEO pats par sevi ir dabisks / organisks process; Neorganiski meklēšanas rezultāti, kas parādās Google pirmās lapas augšpusē vai labajā pusē, rodas no optimizācijas, kas nav saistīta ar SEO (maksas reklāmas), nevis ar meklētājprogrammu optimizāciju (SEO). 
Ja SEO vienmēr ir organisks (   SEO = organisks   ), tad tam nevajadzētu būt nebioloģiskam SEO (   neorganisks = ne SEO   )

Tātad nav “neorganiska SEO”.

1.1.4 Citas SEO nozīmes

SEO kopiena jēgpilnā   Search Engine optimizācija   Turklāt, SEO   padara meklētājprogrammu optimizāciju   , lai   cilvēkiem ar   Search Engine optimizētājs   var interpretēt kā. Tātad SEO šeit ir profesija. Olursa Ja esat SEO praktiķis, ti, piesakāties profesijai ārzemēs? Kas jūs esat “Ja varat atbildēt:   ” Es esmu SEO. “   (Aka meklētājprogrammu optimizācijas profesija ar kādu, kas veic meklētājprogrammu optimizāciju). Papildus profesijām SEO var izmantot, lai  identificētu pozīcijas vai citus nosaukumus, kas nozīmē “saistīti ar SEO”  . Piemēram,   “Mēs esam SEO konsultanti”   ,   “Es esmu SEO vadītājs”   vai 
“Šī ir SEO grāmata”.

Tātad, personīgi vai profesionāli, ja vēlaties veidot SEO karjeru nacionālā vai starptautiskā līmenī vai arī vēlaties izveidot savu SEO uzņēmumu, jums nav labi komunicēt ar ārvalstu SEO cilvēkiem.

1.1.5 SEO definīciju kopsavilkums

Šeit ir burvju vārdu kopsavilkums, ar kuriem jūs sastapsieties, strādājot SEO pasaulē:

 1. SEO   meklētājprogrammu optimizācija vai meklētājprogrammu optimizācija.
 2. Atslēgvārds   (vai   atslēgvārds  vai   KW   ) ir vārds, kuru meklētājprogrammās ievadījis meklētājprogrammas.
  • Atslēgvārda frāze (vai atslēgvārds) ir frāze (vairāki vārdi), ko interneta lietotāji ieguljuši meklētājprogrammā. Lai arī dažādas nozīmes, galvenās frāzes bieži sauc par vārdiem.
 3. SERP ir   meklētājprogrammu rezultātu lapa, šī ir meklētājprogrammu rezultātu lapa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir