Kādas ir SEO priekšrocības un priekšrocības?

Visiem uzņēmumiem jābūt peļņai, vai ne? Uzņēmēji izmanto dažādas metodes, lai palielinātu korporatīvo peļņu, izmantojot gan bezsaistes, gan tiešsaistes mārketingu.

Šeit ir norādītas dažas SEO priekšrocības uzņēmuma tiešsaistes mārketingā:

1. Iespējamas trafika nodrošināšana biznesa vietnei

Kā jau minēts iepriekš, labi optimizēta SEO lapa labi darbojas arī meklētājprogrammās, piemēram, # Google. Jo labāks ir jūsu vietnes lapu izvietojums Google, jo lielāka ir iespēja uzņemt potenciālos apmeklētājus (trafiks). Šie potenciālie apmeklētāji pēc tam kļūs par jūsu biznesa potenciālajiem klientiem.

Kāpēc es jums teicu, ka Google trafiks ir iespējams trafiks? Ne visi trafika avoti, jo īpaši trafiks, nāks par labu jūsu biznesam, kad runa ir par automatizētām navigācijas vietnēm, kas nodrošina robotu apmeklētājus jūsu vietnē. Šāda veida satiksme noteikti nepalīdz jūsu uzņēmumam, uzticieties man!

Google lietotāji  , meklējot vajadzīgos produktus vai meklējot noderīgu informāciju problēmu novēršanai, bieži ievada  unikālus atslēgvārdus . Tagad, atrodot jūsu uzņēmuma vietni Google, viņi vienmēr meklē atslēgvārdu meklēšanas rezultātus. Tad jums, visticamāk, būs klienti, jo viņi izmanto jūsu biznesam atbilstošus atslēgvārdus.

Šī iespējamā trafika pastāvīgi ienāks jūsu vietnē bez maksas un palīdzēs palielināt klientu skaitu un jūsu uzņēmuma pārdošanas apjomus.

2. Palieliniet savu izpratni par tulkošanu

Zīmola atpazīstamība ir potenciālo pircēju vai patērētāju spēja atpazīt un atcerēties zīmolu. Jo slavenāks ir zīmols, jo lielāka iespējamība, ka tas atradīsies noteiktā apgabalā, jo lielāka būs pārdošanas intensitāte. Faktiski ir daudz veidu, kā palielināt uzņēmuma atpazīstamību par zīmolu. Viens no tiem ir vietņu meklētājprogrammu optimizācija (SEO).

Kad interneta lietotāji meklēs informāciju par jūsu nišu Google un atradīs noderīgu informāciju jūsu vietnē, viņi, visticamāk, atcerēsies vietnes, kas sniedz šo vērtīgo informāciju, jūsu vietni. Jo vairāk cilvēku atvērs jūsu meklētājprogrammas vietni, tāpēc jūsu zīmols automātiski kļūs slavenāks vismaz tīmekļa lietotāju vidū.

3. Saņemiet klientus bez maksas

Daudzi tiešsaistes uzņēmēji vēlas tērēt daudz naudas reklāmai, lai potenciālajiem klientiem vai pastāvīgajiem klientiem padarītu viņu uzņēmējdarbības datus (e-pasts, mobilā tālruņa numurs, adrese utt.).

Kādas ir šo komunikācijas datu priekšrocības?

Zinot potenciālo klientu datus, būs vieglāk sazināties ar viņiem, izlaižot jaunu produktu vai kad mēs vēlamies piedāvāt īpašu reklāmas piedāvājumu vecu produktu pārdošanai. Faktiski mēs jebkurā laikā varam sazināties ar klientiem.

Ja jūsu vietne atrodas meklētājprogrammas augšdaļā, būs vieglāk iegūt klientu datus, un, protams, tā ir bezmaksas. Protams, mums ir nepieciešami citi pakalpojumi, lai saglabātu klientu datu bāzi, piemēram, automātiskais atbildēšanas pakalpojums, lai izveidotu mūsu e-pastu sarakstu.

Patiesībā SEO ir daudz papildu ieguvumu jūsu biznesam, un, manuprāt, trīs svarīgākie punkti ir vissvarīgākie. Ikviens cilvēks izjutīs SEO priekšrocības, tiklīdz būs to pieredzējis, nodrošinot, ka jūsu uzņēmums būs stabilāks, ja jūsu vietne ir optimizēta meklētājprogrammai.

Kas tiek darīts SEO aktivitātēs?

SEO stratēģijā ir divas svarīgas lietas, kuras var veikt tiešsaistes tirgotājs:   SEO lapā   un   lapas SEO   . Apspriedīsim vairāk.

Kas ir SEO 1. lappusē?

Izpratne par SEO lapu ir tīmekļa optimizācijas centieni, ko veic pati lapa. Citiem vārdiem sakot, SEO draudzīgas vietnes izveidošana ir optimizācijas darbs, ko veic vietnes īpašnieks / tīmekļa pārzinis.

Daži svarīgi elementi, kas atrodami lapas SEO lapā, ir:

 • Atslēgvārdu   meklēšana   , atrodiet galvenos atslēgvārdus un noderīgus atslēgvārdus, lai atrastu svarīgāko nišu vietni, tiks izveidota ar “   Google Theme Planner tēmas izpētes veids   ”, lai lasītu rakstu.
 • Izveidojiet labu struktūru, pievilcīgu izskatu un ātri ielādējamu vietni
 • Mājaslapai un saturam izmantojiet labu nosaukuma tagu
 • Ievietojiet komentārus vietnē
 • Izveidojiet auditorijai noderīgu saturu
 • Pielāgojiet SEO draudzīgus URL (pastāvīgas saites)
 • Izmantojiet galvenes urbumu (H1, H2, H3, H4)
 • Pārvaldiet vietņu navigāciju vislabākajā iespējamajā veidā
 • Izveidojiet iekšējās saites
 • Pievienojiet vārdam / attēlam atslēgvārdus.
 • utt.

2. Kas ir slēgtas lapas SEO

Izpratne par lapas SEO SEO ir vietnes optimizācijas centieni, kas tiek veikti ārpus izveidotās vietnes. Tīmekļa lapa ar labu SEO lapu būtu jāatbalsta ar vietnes optimizāciju.

Lapu optimizēšana ārpus lapas tiek veikta, izmantojot saites (atpakaļ saites) no citām vietnēm uz optimizētajām vietnēm. Parasti daži saišu veidi, kas izveidoti tīmekļa vietnes popularitātes palielināšanai, ir šādi:

 • Sociālo mediju saites (Twitter, Facebook, Google+, Youtube utt.)
 • Web 2.0 saites (Blogspot, WordPress, Weebly utt.)
 • Tiešsaistes forumu saites (austiņas, sociālais tīkls, Detik forums, Compass forums utt.)
 • Sociālo grāmatzīmju saites (Lintas.me, Diigo.com, Folkd.com utt.)
 • Emuāra pārgājienu notikumu saites (citu cilvēku emuāru komentēšana)
 • Saites no vietnēm, kurās tiek pieņemti viesu emuāru autori
 • utt.

Iepriekš teiktais bija īss skaidrojums par to, kas ir SEO, kā tas darbojas un kādas priekšrocības ir jūsu uzņēmuma vietnei. Vietņu optimizēšana meklētājprogrammās ir regulārs process, jo meklētājprogrammas (īpaši Google) vienmēr atjaunina meklēšanas rezultātus un parāda svarīgākās un labi optimizētās vietnes.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir