Indikatori klientu apmierinātības līmeņa noteikšanai sociālajos medijos

Uzņēmējdarbība ar sociālajiem medijiem tiešsaistē mūsdienās nav grūta lieta. Aprīkots ar internetu savienotu sīkrīku vai mobilo ierīci, mēs varam sākt interneta uzņēmumu jebkurā laikā un vietā. Produktu skaits, kas dominē daudzās tiešsaistes iepirkšanās vietās, sākot no virtuves ierīcēm līdz modei un beidzot ar sadzīves tehniku.

Lai arī ir ļoti praktiski uzsākt uzņēmējdarbību tiešsaistē, mēs noteikti nevaram paredzēt klientu cerības, saskaroties ar klātienes ārstēšanu. Daudzas lietas var izmantot kā rādītāju, lai izmērītu klientu apmierinātību sociālajos medijos. Šie rādītāji ir:

1. Mērījums pēc tilpuma un priekšmeta

Mērīšana pēc apjoma un tēmas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā izmērīt klientu apmierinātību sociālajos medijos. Mēs varam novērtēt mūsu klientu apmierinātību, personisko ziņojumu un paziņojumu skaitu, ko saņemam sociālajos medijos, sociālo mediju lietotāju atbildes uz saturu, kuru sūtām, un to, cik atslēgvārdu mūsu uzņēmumi meklē un runā no lietotājiem. no sociālajiem medijiem.

Tāpēc šis rādītājs ļauj mums izmērīt indikatora saturu kā komentāru daudzumu. Apkopojot atbildes un jautājumus, ko bieži uzdod sociālo mediju lietotāji, mēs varam apkopot FAQ, lai potenciālajiem klientiem būtu vieglāk atrast informāciju par mūsu   tiešsaistes biznesu  .

2. Reakcijas elementu rādītāji

Šī indikatora funkcijas mums var būt diezgan detalizētas. Pirmā reakcijas laika, vidējā reakcijas laika, vidējā reakcijas laika un reakcijas neuzmanības līmeņa mērīšana ir ārkārtīgi svarīgi tiešsaistes biznesa pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā. No šīm vērtībām, ja mēs secinām, ka sociālo mediju lietotāju sniegtais reakcijas līmenis joprojām ir zems, kamēr nolaidības līmenis ir augsts, mums jāmeklē, kur atrodas komunikācijas problēmas.

Nopietnas komunikācijas problēmas klienti var atstāt mūsu sociālo mediju lietotāju vidū. Apstrādājot sociālo mediju kontus, nekavējoties atrisiniet problēmu.

3. Emocionālais līmenis tiešsaistes biznesā

Klientu apmierinātības novērtēšanu jutīguma ziņā var klasificēt kā vienu no galvenajiem taustiņiem veiksmīga tiešsaistes biznesa vadībai. Mūsu izstrādātais tiešsaistes bizness noteikti var darboties nevainojami, ja par to saņem pateicības un pozitīvas atsauksmes no sociālo mediju lietotājiem. Centieties pievērst uzmanību atsauksmēm vai atsauksmēm, ko mūsu klienti sniedz par mūsu tiešsaistes biznesa produktiem un pakalpojumiem. Vai vērtējums ir pozitīvs vai negatīvs. Vērtīga vērtība vienmēr ir mūsu biznesa uzlabošanas un inovāciju etalons.

Ne tikai tas, ka klientu apmierinātība ir arī svarīgs tiešsaistes biznesa rādītājs. Pastāvīgi klienti, kas apmierināti ar mūsu pakalpojumiem, var ietekmēt viņu spēju uzticēties citiem un sākt izvēlēties mūsu tiešsaistes biznesu. Stratēģijas jāīsteno uzmanīgi un atbilstoši, lai apmierinātu efektīvos klientus. Konkurentu gadījumā jāmēra arī jutības līmeņi, lai salīdzinātu, vai mūsu produkti izdodas likt konkurentiem justies konkurētspējīgiem. Tā kā konkurenti, kas jūtas konkurētspējīgi, noteikti centīsies saglabāt savu produktu esamību.

Divi parametri, kurus var izmantot emocionālā līmeņa noteikšanai, ir CSI (klientu apmierinātības līmenis) un NPS (tīrā reklāmdevēja rādītājs). Izmantojot šos 2 parametrus, mēs varam izmērīt, cik daudz klientu apmierina mūsu tiešsaistes bizness.

Tāpēc, ja mēs vienmēr cenšamies regulāri izmērīt apmierinātību sociālajos medijos, mēs varam atrast pareizo veidu, kā palielināt un palielināt klientu apmierinātību. Apmierināti klienti noteikti nevilcināsies ar lojalitāti un pārliecību par mūsu tiešsaistes biznesu. Ne tikai tas, ka apmierināti klienti var būt arī efektīvi reklāmdevēji citu potenciālo klientu piesaistē un piesaistē.

Saglabāsim mūsu tiešsaistes biznesa klientu apmierinātību, izmantojot sociālos medijus.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir