Kā lietot kategorijas WordPress

Kategorijas pakalpojumā WordPress ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā organizēt savas ziņas. Jums var būt galvenās kategorijas un apakškategorijas, lai jūs varētu veikt savu ziņu hierarhiskus labojumus. Turklāt pastu var ievietot vai eksportēt vairāk nekā vienā kategorijā. Izmantojiet kategorijas programmā WordPress Tas dod jums iespēju elastīgi parādīt nepieciešamos logrīkus (piemēram, skatīt ierakstus tikai pēc noteiktām kategorijām) tieši tā, kā vēlaties logrīkos, izvēlnēs vai tieši WordPress motīvā.

Kā izveidot WordPress kategoriju

Lai WordPress izveidotu jaunu kategoriju, vispirms ir jāpiekļūst  ziņojumiem -> Kategorijas  .

Jūs redzēsit alus cilni, kas ļauj lapā izveidot bojātu kategoriju. Ievadiet kategoriju, gliemežu (kārtojiet kategoriju vietrādī URL), aizpildiet definīcijas kategoriju un šeit esat pievienojis jauno kategoriju. Lai aprakstītu šo rakstu, mēs ražosim jaunu alu kategorijā Ģimene.

Tagad jūsu jaunā kategorija WordPress ir gatava. Tagad darīsim Family Mail apakškategoriju, ko sauc par brāļadēviem. Aizpildiet vārdus un gliemežus tāpat kā pirmajā kategorijā, taču šoreiz kā vecāku jaunajai kategorijai atlasiet ģimenes nosaukumu. Pēc tam jaunā apakškategorija tika atkārtota, lai pievienotu jaunu kategoriju.

Kā iedalīt ziņas kategorijām

Kad esat izveidojis kategorijas struktūru, kategorijai varat pievienot ziņas. To var izdarīt divos veidos. Pirmais ir atvērt noteiktu ziņu (vai uzrakstīt jaunu) un ievietot izvēles rūtiņu kategorijā, kuru vēlaties piešķirt.

Otrais veids ir kategorijai pievienot lielapjoma iesniegumus. Lai to izdarītu, dodieties uz   Izlikt -> Visi iesniegumi   . Tālāk atlasiet ziņas, kuras vēlaties pievienot kategorijai, noklikšķiniet uz  pakešu transakciju palaišanas  , atlasiet  Rediģēt  un   pēc tam   noklikšķiniet uz pogas  Lietot.

Būs jaunas nodaļas, kurās parādīti dažādi izvēlētā manuskripta konceptuālie izkārtojumi. Viena no tām ir sadaļa Kategorijas. Atlasiet savas kategorijas, kurām esat konfigurējis ziņu, un atlasiet Atjaunināts.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir