Privātuma politika

Šo konfidencialitātes politiku regulē lietotāju personiskās informācijas izmantošana un aizsardzība, kas atrodas vietnē gonuldiyari.com, izmantojot vietni gonuldiyari.com.

Lietotāju personīgā informācija ir jebkura veida personīga informācija, piemēram, vārds, uzvārds, dzimšanas datums, tālruņa numurs, e-pasta adrese, kas tieši vai netieši identificē lietotāju un šajā privātuma politikā tiks minēta kā “personiskā informācija asında”.

Vietņu gonuldiyari.com lietotāju personīgā informācija netiks izmantota citādi kā principi un darbības joma, ko nosaka šī privātuma politika, un tā tiks koplietota ar trešajām personām tikai ar skaidru lietotāja piekrišanu.

gonuldiyari.com sniedz personisku informāciju un
veic nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu tās lietotāju realizētās informācijas par darījumu drošību un konfidencialitāti.
Vietne gnuldiyari.com šim nolūkam var izmantot citas programmas. Tomēr
gonuldiyari.com neuzņemas nekādu atbildību, ja personiskā informācija tiek sabojāta uzbrukumu rezultātā vietnē un / vai sistēmā vai ja tā tiek nodota trešo personu rokās, neskatoties uz nepieciešamajiem informācijas drošības pasākumiem, ko veic gonuldiyari.com.

Lietotājam nav iespējams piekļūt un mainīt cita lietotāja informāciju. Lietotāja personīgā informācija, izņemot gonuldiyari.com, ir pieejama tikai lietotājam, un to var atjaunināt tikai lietotājs. Pēc lietotāja pieprasījuma personiskā informācija tiks atjaunināta vietnē gonuldiyari.com.

Personisko informāciju var dalīties ar tiesu un administratīvajām institūcijām saskaņā ar privātuma politiku saskaņā ar pieprasījumiem un paziņojumiem, kas saņemti no administratīvajām un tiesu iestādēm.

Lietotāja personīgā informācija; to var koplietot ar citiem procesā iesaistītajiem lietotājiem, lai paātrinātu procesu un nodrošinātu saziņu starp lietotājiem, ja to uzskata par nepieciešamu veiktajos darījumos.

gonuldiyari.com, vietnes lietotāji var iegūt statistisko informāciju, izmantojot tehnisko kontaktu failu. Lietotāji var mainīt pārlūka iestatījumus, lai bloķētu šo failu, ja vēlaties.

Ikviens lietotājs, kurš apmeklē vietni gonuldiyari.com, tiks uzskatīts par piekritīgu vietnes gonuldiyari.com privātuma politikai.